STAROSTLIVOSŤ O VLASY

S talianskou tradíciou.

Naš rad produktov na vlasy využíva tajomstvá krásy prírody a tradície talianskeho bylinkárstva na udržanie krásnych vlasov. Každá receptúra je unikátne spojenie organických ingrediencií a min. z 97 % je prírodného pôvodu.

REGENERAČNÁ STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Riparazione je regeneračný rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre suché vlasy. Využíva vlasy tradičného talianskeho olivového oleja a bazalky, ktoré sú známe pre ich šetrné starostlivé vlastnosti a ako elixír mladosti. Ponorte sa do týchto príjemných a ľahkých vôní. Minimálne 97 % ingrediencií prírodného pôvodu.

ČISTIACA STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Equilibrio je čistiaci rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre mastné vlasy. Je ako prechádzka po talianskom pobreží, pri ktorej cítite vánok vo vlasoch. Ponorte sa do povzbudivej bylinkovej vône. Minimálne 97 % ingrediencií prírodného pôvodu.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY PRE KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE

Semplicità je rad starostlivosti o vlasy pre každodenné používanie od značky N.A.E., vyvuntá špeciálne pre normálne vlasy. Osvieží vás rovnako ako hlboký nádych na levandulovej lúke. Začnite svoj deň s pocitom kľudu a nechajte sa unášať touto jemnou zamatovou vôňou. Minimálne 97 % ingrediencií.

UNIVERZÁLNA STAROSTLIVOSŤ

Segreto di bellezza je univerzálny olej pre starostlivosť o vlasy, telo a pokožku od značky N.A.E. Tento olej má mnoho využití a obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja, ktorý je hlavné tajomstvo krásy talianskych žien. Prináša nekonečné možnosti: môžete nanášať na končeky vlasov, vyživovať pokožku počas noci alebo dokonca chrániť suché miesta na pokožke pred chladom.

UNIVERZÁLNY KRÉM

Tento univerzálny krém obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja a prináša jemnosť a dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pokožke a končekom vlasov.
Vhodné pre celú rodinu (od 3 rokov).

 

viac podrobností

master-universal-cream-750x497

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM