master-face-care-banner

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

S talianskou tradíciou.

Naš rad produktov na tvár využíva tajomstvá krásy prírody a tradície talianskeho bylinkárstva na udržanie krásnej pokožky. Každá receptúra je unikátne spojenie organických ingrediencií a min. z 98 % je prírodného pôvodu.

ANTI-AGE

Príroda je skvelým spojencom keď chcete objaviť mladosť pokožky. Zaraďte naše organické produkty proti starnutiu do svojho každodenného rituálu starostlivosti o pokožku. Môžete tak jemne stimulovať prirodzenú schopnosť pokožky obnovovať sa a pomôžete jej udržať pružnosť a jemnosť.

HYDRATÁCIA

Hydratácia je dôležitou súčasťou každodennej rutiny starostlivosti o pokožku aby Vaša pokožka bola zdravá a krásna. Naše organické hydratačné starostlivé produkty jemne chránia a vyživujú pokožku a odhaľujú jej prirodzenú krásu.

ČISTOTA

Jemne čistí pokožku s našimi organickými produktami obohatenými o vodu z organickej damascnéskej ruže. Zažite pocit sviežej, elegantnej a zamatovej vône kvetov ruže.

GRAZIOSITÀ

Graziosità je poctou italskému bylinářství a receptům na krásu, kombinuje svěžest citronu a pomeranče s květinovými tóny. Složení s organickým šípkovým olejem, extraktem z pomerančové kůry a kyselinou hyaluronovou vyplňuje a vyhlazuje vrásky, aby pleť vypadala plnější a mladší.

UNIVERZÁLNY KRÉM

Tento univerzálny krém obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja a prináša jemnosť a dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pokožke a končekom vlasov.
Vhodné pre celú rodinu (od 3 rokov).

 

viac podrobností

master-universal-cream-750x497

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM