VŠETKY PRODUKTY

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

ANTI-AGE

Príroda je skvelým spojencom keď chcete objaviť mladosť pokožky. Zaraďte naše organické produkty proti starnutiu do svojho každodenného rituálu starostlivosti o pokožku. Môžete tak jemne stimulovať prirodzenú schopnosť pokožky obnovovať sa a pomôžete jej udržať pružnosť a jemnosť.

HYDRATÁCIA

Hydratácia je dôležitou súčasťou každodennej rutiny starostlivosti o pokožku aby Vaša pokožka bola zdravá a krásna. Naše organické hydratačné starostlivé produkty jemne chránia a vyživujú pokožku a odhaľujú jej prirodzenú krásu.

ČISTOTA

Jemne čistí pokožku s našimi organickými produktami obohatenými o vodu z organickej damascnéskej ruže. Zažite pocit sviežej, elegantnej a zamatovej vône kvetov ruže.

STAROSTLIVOSŤ O TELO

OSVIEŽENIE

Freschezza je osviežujúci bylinkový rad, ktorý vás povzbudí ako ranná prechádzka v kvetnatej talianskej záhrade. Počas zbierania kytice čerstvých byliniek cítite priezračnú a povzbudzujúcu vôňu. Jemné spojenie listov organického tymiánu a extraktu z rozmarínu.

HYDRATÁCIA

Idratazione je hydratačný rad pre starostlivosť o telo, ktorý pôsobí ako relax pod figovníkom zasadeným pod talianskym slnkom. Ponorte sa do tohto výbuchu vôní, sladké a zmyselné. Vyrobené s extraktmi z organickej figy a ibišteku.

UNIVERZÁLNY KRÉM

Tento univerzálny krém obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja a prináša jemnosť a dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pokožke a končekom vlasov.
Vhodné pre celú rodinu (od 3 rokov).

 

viac podrobností

master-universal-cream-750x497

S NEUTRÁLNOU VÔŇOU

Delicatezza je rad produktov pre starostlivosť o telo, ktorý jemne zabalí vašu citlivú pokožku. Tento rad s neutrálnou vôňou rešpektuje potreby vašej pokožky a jemne sa o ňu stará. Jemná kombinácia extraktov organického pomaranča a aloe vera.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

REGENERÁCIA

Riparazione je regeneračný rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre suché vlasy. Využíva vlasy tradičného talianskeho olivového oleja a bazalky, ktoré sú známe pre ich šetrné starostlivé vlastnosti a ako elixír mladosti. Ponorte sa do týchto príjemných a ľahkých vôní.

ČISTOTA

Equilibrio je čistiaci rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre mastné vlasy. Je ako prechádzka po talianskom pobreží, pri ktorej cítite vánok vo vlasoch. Ponorte sa do povzbudivej bylinkovej vône.

KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE

Semplicità je rad starostlivosti o vlasy pre každodenné používanie od značky N.A.E., vyvinutá špeciálne pre normálne vlasy. Osvieži vás rovnako ako hlboký nádych na levanduľovej lúke. Začnite svoj deň s pocitom kľudu a nechajte sa unášať touto jemnou zamatovou vôňou.

TUHÝ ŠAMPÓN

Tuhé šampóny N.A.E. vašim vlasom dodajú všetko, čo potrebujú, aby boli a vyzerali zdravo a žiarivo. Naše starlostlivé receptúry majú mnoho výhod a obsahujú ingrediencie inšpirované Talianskom, vaše vlasy budú jemné a efektívne očistené bez zaťažovania.

UNIVERZÁLNY OLEJ

Tento viacúčelový olej sa vyrába s olivovým olejom, pre starostlivosť o vlasy, telo a pokožku vyživuje, regeneruje* a zkrášľuje. Má jemnú starostlivú receptúru a dá sa použiť na všetky suché miesta pre zamatové zjemnenie.
*regeneruje vrchnú vrstvu pokožky

 

viac podrobností

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM