VŠETKY PRODUKTY

STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

ANTI-AGE


Príroda je skvelým spojencom keď chcete objaviť mladosť pokožky. Zaraďte naše organické produkty proti starnutiu do svojho každodenného rituálu starostlivosti o pokožku. Môžete tak jemne stimulovať prirodzenú schopnosť pokožky obnovovať sa a pomôžete jej udržať pružnosť a jemnosť.

HYDRATÁCIA


Hydratácia je dôležitou súčasťou každodennej rutiny starostlivosti o pokožku aby Vaša pokožka bola zdravá a krásna. Naše organické hydratačné starostlivé produkty jemne chránia a vyživujú pokožku a odhaľujú jej prirodzenú krásu.

ČISTOTA


Jemne čistí pokožku s našimi organickými produktami obohatenými o vodu z organickej damascnéskej ruže. Zažite pocit sviežej, elegantnej a zamatovej vône kvetov ruže.

STAROSTLIVOSŤ O TELO

OSVIEŽENIE


Freschezza je osviežujúci bylinkový rad, ktorý vás povzbudí ako ranná prechádzka v kvetnatej talianskej záhrade. Počas zbierania kytice čerstvých byliniek cítite priezračnú a povzbudzujúcu vôňu. Jemné spojenie listov organického tymiánu a extraktu z rozmarínu.

HYDRATÁCIA


Idratazione je hydratačný rad pre starostlivosť o telo, ktorý pôsobí ako relax pod figovníkom zasadeným pod talianskym slnkom. Ponorte sa do tohto výbuchu vôní, sladké a zmyselné. Vyrobené s extraktmi z organickej figy a ibišteku.

UNIVERZÁLNY KRÉM

Tento univerzálny krém obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja a prináša jemnosť a dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pokožke a končekom vlasov.
Vhodné pre celú rodinu (od 3 rokov).

viac podrobností

S NEUTRÁLNOU VÔŇOU


Delicatezza je rad produktov pre starostlivosť o telo, ktorý jemne zabalí vašu citlivú pokožku. Tento rad s neutrálnou vôňou rešpektuje potreby vašej pokožky a jemne sa o ňu stará. Jemná kombinácia extraktov organického pomaranča a aloe vera.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

REGENERÁCIA

Riparazione je regeneračný rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre suché vlasy. Využíva vlasy tradičného talianskeho olivového oleja a bazalky, ktoré sú známe pre ich šetrné starostlivé vlastnosti a ako elixír mladosti. Ponorte sa do týchto príjemných a ľahkých vôní.

ČISTOTA

Equilibrio je čistiaci rad pre vlasy od značky N.A.E., vyvinutý špeciálne pre mastné vlasy. Je ako prechádzka po talianskom pobreží, pri ktorej cítite vánok vo vlasoch. Ponorte sa do povzbudivej bylinkovej vône.

KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE

Semplicità je rad starostlivosti o vlasy pre každodenné používanie od značky N.A.E., vyvinutá špeciálne pre normálne vlasy. Osvieži vás rovnako ako hlboký nádych na levanduľovej lúke. Začnite svoj deň s pocitom kľudu a nechajte sa unášať touto jemnou zamatovou vôňou.

Čistý a zelený svet

by nae-sk
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na tejto planéte sa môže podieľať na znížení negatívneho ľudského vplyvu na životné prostredie. Prinášame preto pár tipov, ako udržať svet okolo seba čistý a zelený tým, že sa budeme každý deň správať ekologicky a udržateľne.

Dokonalé čistenie pleti

by nae-sk
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Aký je najlepší spôsob čistenia pleti? Aký druh produktu je najlepšie pre aký druh pleti a ako by sme si tieto produkty mali nanášať? V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o účinnom odstraňovaní make-upu a čistej pleti.

TUHÝ ŠAMPÓN


Tuhé šampóny N.A.E. vašim vlasom dodajú všetko, čo potrebujú, aby boli a vyzerali zdravo a žiarivo. Naše starlostlivé receptúry majú mnoho výhod a obsahujú ingrediencie inšpirované Talianskom, vaše vlasy budú jemné a efektívne očistené bez zaťažovania.

Segreo di Bellezza univerzální olej

UNIVERZÁLNY OLEJ

Tento viacúčelový olej sa vyrába s olivovým olejom, pre starostlivosť o vlasy, telo a pokožku vyživuje, regeneruje* a zkrášľuje. Má jemnú starostlivú receptúru a dá sa použiť na všetky suché miesta pre zamatové zjemnenie.
*regeneruje vrchnú vrstvu pokožky

viac podrobností

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM