UDRŽATEĽNÉ TUHÉ PRODUKTY

S talianskou tradíciou.

Naše organické tuhé produkty využívajú tajomstvá krásy prírody a vedomosti talianskeho bylinkárstva, vďaka čomu chránia životné prostredie a krásu vašich vlasov, pokožky a tela. Sú skvelou alternatívou tradičných produktov v plastovom obale, každá receptúra je vyrobená s jedinečnou zmesou organických ingrediencií a minimálne 99 % je prírodného pôvodu, bez plastov, biologicky rozložiteľné, vhodné na cestovanie a šetrné.

TUHÉ ŠAMPÓNY

Tuhé šampóny N.A.E. vašim vlasom dodajú všetko, čo potrebujú, aby boli a vyzerali zdravo a žiarivo. Naše starlostlivé receptúry majú mnoho výhod a obsahujú ingrediencie inšpirované Talianskom, vaše vlasy budú jemné a efektívne očistené bez zaťažovania.

TUHÉ MYDLÁ

Tuhé mydlá N.A.E čerpajú z tradičného a veľmi účinného talianskeho tajomstva krásy a rozmaznávajú pokožku. Naše tuhé mydlé s vôňou inšpirovanou Talianskom zjemňujú pokožku a vytvárajú hustú krémovú penu.

JEMNÉ TUHÉ PLEŤOVÉ MYDLO

Jemne čistiace tuhé mydlo na tvár PUREZZA od značky N.A.E. obsahuje vodu z damascénskej ruže a extrakt z aloe vera a má jemnú kvetinovú vôňu. Je vhodné pre všetky typy pokožky. Hustá, jemná pena jemne odstraňuje nečistoty a čistí pokožku bez toho aby ju vysušovala.

NAŠE PRODUKTOVÉ RADY

Naše produktové rady sa líšia na základe rozdielnych ingrediencií.

Všetky naše ingrediencie sú prírodné a organické.

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

STATOSTLIVOSŤ O TELO

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Čistý a zelený svet

by nae-sk
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na tejto planéte sa môže podieľať na znížení negatívneho ľudského vplyvu na životné prostredie. Prinášame preto pár tipov, ako udržať svet okolo seba čistý a zelený tým, že sa budeme každý deň správať ekologicky a udržateľne.

Dokonalé čistenie pleti

by nae-sk
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Aký je najlepší spôsob čistenia pleti? Aký druh produktu je najlepšie pre aký druh pleti a ako by sme si tieto produkty mali nanášať? V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o účinnom odstraňovaní make-upu a čistej pleti.

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM