Riparazione regeneračný tuhý šampón
Repairing Shampoo Bar, 85gr
Repairing Shampoo Bar, 85gr
Riparazione

Riparazione regeneračný tuhý šampón

100% ingrediencií prírodného pôvodu

Riparazione – tento tuhý regeneračný šampón obsahuje organický olivový olej a výťažky z bazalky. Účinne čistí a zjemňuje vlasy bez zaťaženia a zanecháva ich lesklé, hebké a ľahko tvarovateľné.

  • Tento regeneračný tuhý šampón je vhodný pre SUCHÉ vlasy – organické zloženie certifikované, vegánske zloženie, 85 g.
  • Obal šampónu je vyrobený z úplne recyklovateľného papieru a neobsahuje žiadny plast. Receptúra šampónu je rozložiteľná a pri jej výrobe bolo použité znížené množstvo vody. 1 tuhý šampón ≈ 2 tekuté šampóny v objeme 200 ml ≈ 30 – 50 umytí
  • Organické zloženie certifikované, 100 % ingrediencií prírodného pôvodu, 36 % ingrediencií organického pôvodu, VEGÁNSKE zloženie.
  • Jemná, sladká vôňa: Ponorte sa do tejto príjemne sladkej vôni.

INGREDIENCIE

TRITICUM VULGARE (WHEAT) STARCH*, POTASSIUM LAURYL SULFATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, BIOSACCHARIDE GUM-1, OCIMUM BASILICUM (BASIL) LEAF EXTRACT*, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT*, SODIUM LEVULINATE, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM ANISATE, CITRONELLOL, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL.

*Ingrediencie z organického hospodárstva

UDRŽATEĽNÁ ALTERNATÍVA


Tuhé šampóny N.A.E. sú skvelou alternatívou k tradičným výrobkom v plastových obaloch

NAŠE RECEPTÚRY

Všetky naše tuhé šampóny inšpirované Talianskom majú certifikované organické zloženie, vegánske a 99 % ich ingrediencií je prírodného pôvodu. Tiež sú rozložiteľné a pomáhajú šetriť spotrebu vody (okolo 10 %), sú vhodné na cesty a veľmi úsporné.

NAŠE OBALY

Naše tuhé produkty neobsahujú ŽIADNE PLASTY a predávajú sa v ÚPLNE RECYKLOVATEĽNÝCH krabičkách s certifikátom FSC, ktorý zaisťuje, že sú vyrobené zo ZODPOVEDNE ZÍSKANÉHO MATERIÁLU.
Pri výrobe jednej krabičky je použitá cca 1/20* energie potrebná na výrobu jednej plastovej fľaše. Krabičky majú MENŠIU UHLÍKOVÚ STOPU, lebo sú ľahké a praktické.

„La Bella Vita“ v tuhom prevedení

Vyskúšajte naše tuhé šampóny N.A.E.:

čistiace (pre mastné vlasy), pre každodenné používanie (pre normálne vlasy) & regeneračné (pre suché vlasy)

PODOBNÉ PRODUKTY Z INÝCH RADOV

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM