Equilibrio čistiaci tuhý šampón
Purifying Shampoo Bar, 85gr
Purifying Shampoo Bar, 85gr
Equilibrio

Equilibrio čistiaci tuhý šampón

100% ingrediencií prírodného pôvodu

Equilibrio – tento čistiaci tuhý šampón, ktorý obsahuje výťažky z organickej šalvie a mäty, šetrne čistí vlasy a pokožku hlavy. Dodá Vám pocit sviežich vlasov bez zaťaženia. Poradí si s mastnými vlasmi aj suchými končekmi.

  • Tento čistiaci tuhý šampón je vhodný pre MASTNÉ vlasy – organické zloženie certifikované, vegánske zloženie, 85 g.
  • Obal šampónu je vyrobený z úplne recyklovateľného papieru a neobsahuje žiadny plast. Receptúra šampónu je rozložiteľná a pri jej výrobe bolo použité znížené množstvo vody. 1 tuhý šampón ≈ 2 tekuté šampóny s objemom 200 ml ≈ 30 – 50 umytí
  • Organické zloženie certifikované, 100 % zložiek prírodného pôvodu, 36 % zložiek organického pôvodu, VEGÁNSKE zloženie.
  • SVIEŽA VÔŇA: Ponorte sa do tejto povzbudzujúcej bylinkovej vôni.

INGREDIENCIE

TRITICUM VULGARE (WHEAT) STARCH*, POTASSIUM LAURYL SULFATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURYL SULFATE, AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, BIOSACCHARIDE GUM-1, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT*, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT*, SODIUM LEVULINATE, GLYCERYL CAPRYLATE, SODIUM ANISATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL

*Ingrediencie z organického hospodárstva


UDRŽATEĽNÁ ALTERNATÍVA


Tuhé šampóny N.A.E. sú skvelou alternatívou k tradičným výrobkom v plastových obaloch

NAŠE RECEPTÚRY

Všetky naše tuhé šampóny inšpirované Talianskom majú certifikované organické zloženie,vegánske a 99 % ich ingrediencií je prírodného pôvodu. Tiež sú rozložiteľné a pomáhajú šetriť spotrebu vody (okolo 10 %), sú vhodné na cesty a veľmi úsporné.

NAŠE OBALY

Naše tuhé produkty neobsahujú ŽIADNE PLASTY a predávajú sa v ÚPLNE RECYKLOVATEĽNÝCH krabičkách s certifikátom FSC, ktorý zaisťuje, že sú vyrobené zo ZODPOVEDNE ZÍSKANÉHO MATERIÁLU.
Pri výrobe jednej krabičky je použitá cca 1/20* energie potrebná na výrobu jednej plastovej fľaše. Krabičky majú MENŠIU UHLÍKOVÚ STOPU, lebo sú ľahké a praktické.

„La Bella Vita“ v tuhom prevedení

Vyskúšajte naše tuhé šampóny N.A.E.:

čistiace (pre mastné vlasy), pre každodenné používanie (pre normálne vlasy) & regeneračné (pre suché vlasy)

PODOBNÉ PRODUKTY Z INÝCH RADOV

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM