STAROSTLIVOSŤ O TELO

S talianskou tradíciou.

Naš rad pre telo využíva tajomstvá krásy prírody a tradície talianskeho bylinkárstva pre jedinečný zmyslový čuchový zážitok. Každá receptúra je unikátne spojenie organických ingrediencií a 97 % je prírodného pôvodu.

OSVIEŽENIE

Freschezza je osviežujúci bylinkový rad, ktorý vás povzbudí ako ranná prechádzka v kvetnatej talianskej záhrade. Počas zbierania kytice čerstvých byliniek cítite priezračnú a povzbudzujúcu vôňu. Jemné spojenie listov organického tymiánu a extraktu z rozmarínu.

HYDRATÁCIA

Idratazione je hydratačný rad pre starostlivosť o telo, ktorý pôsobí ako relax pod figovníkom zasadeným pod talianskym slnkom. Ponorte sa do tohto výbuchu vôní, sladké a zmyselné. Vyrobené s extraktmi z organickej figy a ibišteku.

S NEUTRÁLNOU VÔŇOU

Delicatezza je rad produktov pre starostlivosť o telo, ktorý jemne zabalí vašu citlivú pokožku. Tento rad s neutrálnou vôňou rešpektuje potreby vašej pokožky a jemne sa o ňu stará. Jemná kombinácia extraktov organického pomaranča a aloe vera.

Čistý a zelený svet

by nae-sk
Woman with her back to the camera walking down a long gravel path lined with tall trees.

Každý na tejto planéte sa môže podieľať na znížení negatívneho ľudského vplyvu na životné prostredie. Prinášame preto pár tipov, ako udržať svet okolo seba čistý a zelený tým, že sa budeme každý deň správať ekologicky a udržateľne.

Dokonalé čistenie pleti

by nae-sk
Smiling woman with shoulder-length brunette hair wearing black strappy vest next to blossoming tree

Aký je najlepší spôsob čistenia pleti? Aký druh produktu je najlepšie pre aký druh pleti a ako by sme si tieto produkty mali nanášať? V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o účinnom odstraňovaní make-upu a čistej pleti.

UNIVERZÁLNY KRÉM

Tento univerzálny krém obsahuje všetky sily krásy organického olivového oleja a prináša jemnosť a dlhotrvajúcu hydratáciu a ochranu pokožke a končekom vlasov.
Vhodné pre celú rodinu (od 3 rokov).

viac podrobností

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM