Purezza jemné tuhé mydlo na tvár
Refreshing Body Bar, 100gr
Refreshing Body Bar, 100gr
Purezza

Purezza jemné tuhé mydlo na tvár

99% ingrediencií prírodného pôvodu

Purezza – toto šetrné čistiace tuhé mydlo na tvár je obohatené o vodu z organickej damascénskej ruže. Šetrne z pokožky odstraňuje nečistoty a čistí ju, bez toho aby ju vysušovalo. Jeho krémová pena zanechá Vašu pokožku hebkú s jemnou, ružovou vôňou.

  • Šetrné čistiace tuhé mydlo na tvár Purezza je vhodné pre všetky typy pokožky – organické zloženie certifikované, vegánske zloženie, 78 g.
  • Šetrne čistí Vašu pokožku.
  • Obal mydla je vyrobený z úplne recyklovateľného papieru a neobsahuje žiadny plast. Receptúra mydla je rozložiteľná a pri jej výrobe bolo použité znížené množstvo vody. 1 tuhé mydlo na tvár ≈ 2 čistiace gély s objemom 150 ml ≈ priemerne 150 umytí.
  • Organické zloženie certifikované, 99 % zložiek prírodného pôvodu, 77 % zložiek organického pôvodu, VEGÁNSKÉ zloženie.

INGREDIENCIE

SODIUM PALMATE**, SODIUM PALM KERNELATE**, AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CHLORIDE, COCOYL METHYL GLUCAMIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER*, CITRIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, PROPYLENE GLYCOL, SORBIC ACID, SORBITOL, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) FRUIT EXTRACT*, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE

*Ingrediencie z organického hospodárstva

**Ingrediencie vyrobené za použitia organických zložiek

UDRŽATEĽNÁ ALTERNATÍVA


Tuhé mydlá N.A.E. sú skvelou alternatívou k tradičným výrobkom v plastových obaloch

NAŠE RECEPTÚRY

Všetky naše tuhé šampóny inšpirované Talianskom majú certifikované organické zloženie,vegánske a 99 % ich ingrediencií je prírodného pôvodu. Tiež sú rozložiteľné a pomáhajú šetriť spotrebu vody ( okolo 10 %), sú vhodné na cesty a veľmi úsporné.

NAŠE OBALY

Naše tuhé produkty neobsahujú ŽIADNE PLASTY a predávajú sa v ÚPLNE RECYKLOVATEĽNÝCH krabičkách s certifikátom FSC, ktorý zaisťuje, že sú vyrobené zo ZODPOVEDNE ZÍSKANÉHO MATERIÁLU.
Pri výrobe jednej krabičky je použitá cca 1/20* energie potrebná na výrobu jednej plastovej fľaše. Krabičky majú MENŠIU UHLÍKOVÚ STOPU, lebo sú ľahké a praktické.

„La Bella Vita“ v tuhom prevedení

Vyskúšajte naše tuhé mydlá N.A.E.:

Na telo (osviežujúci a hydratačný) a naše jemné čistiace mydlo na tvár

PODOBNÉ PRODUKTY Z INÝCH RADOV

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM