CIAO!

UDRŽATELNOSŤ

Produkty N.A.E Naturale Antica Erboristeria sa pýšia certifikovaným organickým zložením, ale nielen tým…

VEGÁNSKE RECEPTÚRY


Všetky naše receptúry sú VEGÁNSKE, čo znamená, že:

  • neobsahujú žiadne živočíšne produkty, vedľajšie produkty či deriváty,
  • sie sú testované na zvieratách, ani spoločnosťou N.A.E., ani jej menom,
  • pri ich výrobe neboli použité živočíšne gény ani látky získané zo zvierat či geneticky modifikovaných organizmov. Takéto produkty musia byť príslušne označené.

PLASTOVÉ TUBY NA RASTLINNEJ BÁZE


Všetky naše plastové tuby sú „zelené“ a vyrobené na rastlinnej báze. Sú obnoviteľné (za jeden rok), plne recyklovateľné, majú zníženú uhlíkovú stopu a sú vyrábané udržateľným spôsobom.

CERTIFIKÁCIA FSC


Označenie FSC Mix znamená, že drevo obsiahnuté vo výrobku pochádza zo suroviny certifikovanej FSC, recyklovanej suroviny či kontrolovaného dreva. Aj keď kontrolované drevo nemá plnú certifikáciu FSC, nesmie sa:

  • nelegálne ťažiť,
  • pri jeho ťažbe porušovať ľudské práva,
  • ťažiť z miest, kde by mohla byť ohrozená vysoká ochranárska hodnota (HCV),
  • ťažiť z lesov, ktoré sú pretvárané na plantáže alebo pre iné využitie,
  • ťažiť z lesov, kde sa pestujú geneticky modifikované stromy.
NAŠE PRIORITY

Prirodzená krásaNaše úžasné produkty pre starostlivosť o pleť, telo i vlasy, ktorých organické zloženie je doložené príslušnou certifikáciou, čerpajú z luxusnej talianskej prírody a hravým spôsobom odhaľujú tajomstvo talianskej krásy.
Organické zloženieVšetky naše výrobky majú certifikáciu COSMOS ORGANIC organizácie Ecocert Greenlife podľa štandardu COSMOS, čo znamená, že min. 95 % ingrediencií je prírodného pôvodu, min. 20 % výsledného produktu pochádza z organického hospodárstva (10 % pri oplachových produktoch).
TradíciaPri výrobe našich produktov sme čerpali z bylinkárskej tradície a naše receptúry sú tak unikátnym spojením organických ingrediencií inšpirovaných bohatou talianskou prírodou.
Vegánske zloženieVšetky naše receptúry sú VEGÁNSKE, čo znamená že neobsahujú žiadne živočíšne produkty, vedľajšie produkty či deriváty, podľa príslušných predpisov nie sú produkty N.A.E. testované na zvieratách, ani spoločnosťou N.A.E., ani jej menom.

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM