PODPORUJEME ORGANICKÉ HOSPODÁRSTVO

Aby sme mohli využívať bohatstvo prírody pre svoj prospech, musíme ju najskôr ochrániť, aby sme ju zachovali. To je hlavný princíp, ktorým sa riadia postupy organického hospodárstva – metóda výrovy, ktorá rešpektuje biodiverzitu aj kvalitu pôdy, vzduchu a vody a vo výsledku i kvalitu života ľudí a zvierat.
 
Zvoliť organickú výrobu znamená podporiť výrobné metódy, ktoré nevyužívajú GMO, chemické hnojivá a syntetické pesticídy. Organická výroba podporuje spôsoby hospodárstva, ktoré spočívajú v prirodzených a tradičných metódach, ako je napríklad používanie predátorského hmyzu či kompostovanie.
 A čo je dobré pre zem je dobré aj pre telo. Pri našich výrobkoch sme sa teda rozhodli, že ich budeme vyrábať v súlade s certifikáciou Ecocert, konkrétne so štandardom Cosmos Organic. Podľa tohto štandardu sú naše výrobky zložené z prírodných ingrediencií (minimálne 95%), z ktorých aspoň 20% pochádza z organického hospodárstva. Ďalej neobsahujú syntetické vône, farbivá, silikóny, alkohol a minerálne oleje.

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM